Waterpeeling

Kompleksowe oczyszczenie
i odżywienie skóry

Peeling wodny  to skuteczny sposób na nawilżoną, wygładzoną i rozświetloną skórę twarzy, wsparcie z problemami skóry głowy i stymulację porostu włosów. Zabieg waterpeeling za pomocą intensywnego, ale również łagodnego dla skóry, strumienia wody i powietrza, kompleksowo oczyszcza i odżywia skórę. 

Waterpeeling to w pełni bezpieczny i całoroczny zabieg, który polecany jest osobom ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii czy zmagającej się z trądzikiem. 

Czas
zabiegu

30 minut

Rekomendowana
liczba zabiegów

4-8*

Czas
rekonwalescencji

Nie dotyczy

Znieczulenie
 

Nie dotyczy

Odstępy
 

2-4 tygodnie
Liczba zabiegów ustalana jest w czasie bezpłatnej konsultacji holistycznej w Arcadia Clinic na podstawie wywiadu z Pacjentem oraz ustalonego planu zabiegów.

Obszary zabiegu

Skóra głowy
Twarz
Szyja
Dekolt

Wskazania do zabiegu

Problematyczna skóra głowy
Wypadanie włosów
Rozszerzone naczynka
Rumień
Skóra ze skłonnością do przetłuszczania
Zanieczyszczona skóra
Rozszerzone pory
Obrzęki limfatyczne
Przebarwienia
Skóra zanieczyszczona przez warunki środowiskowe
Przygotowanie do zabiegu termoliftingu

Efekty

Stymulacja wzrostu włosów
Odżywienie cebulek włosowych
Nawilżenie i dotlenienie skóry
Oczyszczenie cery
Delikatne złuszczenie martwego naskórka
Poprawa krążenia
Rozjaśnienie skóry
Działanie antytrądzikowe i łagodzenie objawów trądziku różowatego
Drenaż limfatyczny

Przygotowanie do zabiegu peelingu wodnego

Zabieg wykorzystujący peeling wodny wykonywany w Arcadia Clinic nie wymaga specjalnego przygotowania.

1

Przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii wykonanym w Arcadia Clinic przeprowadzana jest każdorazowo bezpłatna konsultacja holistyczna z naszymi ekspertami. W czasie spotkania specjalista dokona szczegółowego wywiadu dotyczącego zdrowia, zdiagnozuje stan Twojej skóry oraz zaproponuje najlepszy dla niej plan zabiegów. Dodatkowo podczas konsultacji możesz zapytać o inne ważne dla Ciebie kwestie.

2

Zabieg rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem i wysuszeniem skóry twarzy lub głowy. W przypadku zabiegu wykonywanego w obszarze skóry głowy, przed zabiegiem należy dokładnie umyć głowę.

3

Zabieg peelingu wodnego działa dwufazowo poprzez wykorzystanie strumienia powietrza i wody, dzięki czemu gwarantuje kompleksowe oczyszczenie i złuszczenie martwego naskórka.  

4

Na oczyszczoną skórę po zabiegu Waterpeelingu dostarczane są aktywne składniki w postaci maski wyciszającej i kremu indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry. 

Przeciwwskazania

Oparzenia słoneczne w miejscu, które ma zostać poddane zabiegowi
Przyjmowanie leków, które mają wpływ na gojenie się skóry (retinoidy, kortykosteroidy)
Przed zabiegiem każda zmiana chorobowa powinna być zbadana przez lekarza
Guzy twarzy
Infekcje bakteryjne i wirusowe
Otwarte rany
Silnie naczyniowa skóra

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji holistycznej z naszymi ekspertami

Zarezerwuj bezpłatną konsultację holistyczną

Peeling wodny Kraków

Waterpeeling to świetne rozwiązanie dla skóry, która mierzy się z problemem niedoskonałości, skórą skłonną do przetłuszczania, zanieczyszczeniami cery czy problematyczną skórą głowy. Zabieg polega na dwufazowym wykorzystaniu strumienia wody i powietrza, które działają oczyszczająco, odświeżająco i stymulująco na obszar zabiegowy.

Zabieg peelingu wodnego wykonywany w Arcadia Clinic może być stosowany zarówno na twarz, szyję, dekolt, jak i na obszar skóry głowy. Zabieg jest w 100% bezpieczny i możliwy do wykonywania przez cały rok. Waterpeeling szczególnie polecany jest osobom z wrażliwą skórą, ze skłonnościami do alergii lub zmagającymi się z trądzikiem. 

Oczyszczanie twarzy w Arcadia Clinic

Szukasz skutecznego sposobu na oczyszczenie skóry swojej twarzy z niedoskonałości, takich jak: trądzik, łojotok, rozszerzone pory czy zanieczyszczenia spowodowane warunkami środowiskowymi (np. promienie UV, zanieczyszczenie powietrza, ogrzewanie i klimatyzacja)? 

Waterpeeling to innowacyjny zabieg, który w krótkim czasie pozwoli ci osiągnąć kompleksowe oczyszczenie, odżywienie i rozświetlenie skóry. Dzięki bardzo niskiej inwazyjności peelingu wodnego nazywany jest również zabiegiem “bankietowym” i polecany jest przed wyjątkowymi wydarzeniami. 

Stymulacja wzrostu włosów Kraków

Jak pomóc włosom w szybszym rośnięciu? Peeling wodny  to idealne rozwiązanie dla osób, które mierzą się z problemem problematycznej skóry głowy, wypadania lub zbyt wolnym wzrostem włosów. Zabieg stymulujący wzrost włosów pomaga osobom, które mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów. 

W Arcadia Clinic w Krakowie wspieramy naszych Pacjentów, którzy mierzą się z problemem problematycznej skóry głowy lub wypadaniem włosów. Zabieg peelingu wodnego nie tylko pomoże zapobiec wypadaniu włosów, ale również stymuluje wzrost nowych włosów i odżywia cebulki włosowe.