Nowoczesne urządzenia Hi-Tech w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii Arcadia Clinic

W klinice medycyny estetycznej i kosmetologii Arcadia Clinic w Krakowie staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Pacjentów. W osiągnięciu tego celu pomagają nam nowoczesne urządzenia Hi-Tech wykorzystywane w szerokiej ofercie zabiegów. Najlepsi fachowcy pracujący w klinice zadbają o każdy szczegół i z najdrobniejszą dokładnością oraz starannością wykonają zabieg dopasowany do Twoich potrzeb.

Zmagasz się z problemami cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, a może na Twojej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki? Odwiedź Arcadia Clinic w Krakowie, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni plan leczenia podczas bezpłatnej konsultacji holistycznej. Nasi lekarze rozwijają swoje kompetencje, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach wykorzystujących najnowocześniejsze urządzenia do medycyny estetycznej. Dzięki temu nie musisz się obawiać o problemy podczas zabiegu.

medycyna estetyczna kosmetologia kraków

Jakie wyposażenie posiada Arcadia Clinc Kraków?

Zabiegi kliniczne i kosmetyczne cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem w całej Polsce i na całym świecie. Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia oferuje w swoich usługach uniwersalne urządzenia używane w różnych partii twarzy i ciała. Sprzęt, który używają w pracy nasi specjaliści, zwalcza większość problemów, z jakimi przychodzą nasi klienci — od przykrych dolegliwości związanych ze zbieraniem się niechcianej tkanki tłuszczowej, aż po problematyczną skórę głowy z tendencją do wypadania włosów.

 

Profesjonalne lasery Harmony Baby Rejuve™

W klinikach medycyny estetycznej szerokie zastosowanie znajdują lasery usuwające wszelkie przebarwienia skórne. Lasery medyczne pozwalają pozbyć się dolegliwości związanych z przebarwieniami skórnymi, widocznymi naczynkami lub pojawieniem się rumienia. Urządzenie emituje wiązkę lasera, pod wpływem którego dochodzi do miejscowego uszkodzenia naszej skóry. Zabieg ten skutecznie pobudza ciało i warstwy podskórne do działania. W ofercie zabiegów Arcadia Clinic znaleźć można Alma Harmony Baby Rejuve™, podczas którego wykorzystywany jest specjalistyczny laser do poprawy kolorytu skóry.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa

Medycyna estetyczna i kosmetologia oferują zabiegi, dzięki którym osiągniesz efekt liftingu bez użycia skalpela. Zabieg z użyciem nowoczesnego urządzenia Hi-Tech – VIVACE RF można wykonywać przez cały czas, niezależnie od pory roku. Urządzenie wykorzystuje 36 mikroigieł do miejscowego nakłuwania skóry poddanej procesowi. Końcówki igieł są podgrzewane oraz emitowane jest z nich światło LED. Efektem zabiegu jest pobudzenie skóry do regeneracji i produkcji nowych włókien kolagenowych. Urządzenie pozwala na leczenie blizn oraz rozwiązuje problem wypadania włosów lub utraty owalu twarzy.

 

Urządzenia złuszczające

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia złuszczającego ma za zadanie ściągnąć z powierzchni skóry martwy naskórek, uwolnić zatkane pory oraz oczyścić skórę twarzy. Do zabiegów medycyny estetycznej oferowanych przez Arcadia Clinic zaliczyć można peeling wodny wykorzystujący technologię Zaffiro oraz oczyszczający zabieg DermaClear.

Podczas zabiegu Waterpeeling Zaffiro specjalna głowica działa dwufazowo i wykorzystując strumień powietrza oraz wody skutecznie oczyszcza cerę z powstałych niedoskonałości. Zabieg ten jest w 100% bezpieczny, a korzystać można z niego przez cały rok. Zabieg nazywany jest „bankietowym” co oznacza, że zaraz po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii można wrócić do codziennego funkcjonowania, a Twoja skóra będzie idealnie przygotowana na najbliższą nadarzającą się okazję.

Efekty DermaClear są bardzo podobne do tych uzyskanych po peelingu wodnym. Tak samo, jak wyżej jest on nazywany „zabiegiem bankietowym”, ponieważ okres rekonwalescencji jest bardzo krótki. Wizytę dzieli się na trzy etapy. Pierwszą fazą jest złuszczenie martwego naskórka za pomocą specjalnego preparatu peelingującego. W drugim etapie specjalna końcówka DermaClear wysysa zanieczyszczenia znajdujące się w głębokich warstwach skóry. Końcowym etapem jest nawilżenie i odżywienie skóry. Cera po zabiegu jest widocznie odmłodzona.

 

Sprzęt emitujący fale podczerwone

Pacjenci chętnie wybierają zabiegi mało inwazyjne, po których można od razu wrócić do codziennego funkcjonowania. Tak też jest po zabiegu Termolifting Zaffiro wykorzystującym fale podczerwone, które wnikają do głębokich warstw skóry. Zabieg ten jest idealną kontynuacją do wcześniej wspomnianego zabiegu Waterpeeling Zaffiro. Głowica Zaffiro znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu rozstępów, zmarszczek czy utraty jędrności skóry. W trakcie trwania zabiegu specjalna głowica podgrzewa skórę właściwą do temperatury 65°C. Następuje to pod wpływem emisji długich fal podczerwonych dobranych indywidualnie do skóry Pacjenta. W efekcie włókna kolagenowe kurczą się do pierwotnej długości, a pobudzone fibroblasty rozpoczynają wzmożoną produkcję kolagenu.

 

Wysokiej klasy urządzenia głęboko masujące

Przyszłość medycyny estetycznej i kosmetologii opiera się między innymi o nieinwazyjne i bezpieczne dla Pacjentów zabiegi, podczas których nie jest konieczne użycie skalpela lub innych igieł naruszających ciągłość skóry. Dlatego w pakiecie Arcadia Clinic znajdziesz nowoczesny sprzęt, używany do masażu głębokich warstw skóry. W ofercie gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii Arcadia Clinic znaleźć można dwa zabiegi wykorzystujące urządzenia do masażu, są nimi GeneO® oraz Endermologia LPG Alliance®.

Zabiegi z wykorzystaniem GeneO® sprawdzą się idealnie u osób chcących uzyskać efekt odżywionej, promiennej i zdrowej cery przed specjalną okazją.  Miejsce poddawane zabiegowi jest początkowo oczyszczane, aby można było nałożyć na nie warstwę żelu. Po tym etapie następuje masaż głowicą GeneO®. W trakcie zabiegu urządzenie powoduje powstanie pęcherzyków dwutlenku węgla, które mają za zadanie wejść w reakcje z kapsułkami. Skóra po zabiegu jest lepiej ukrwiona i wzbogacona o potrzebne substancje odżywcze.

Medycyna estetyczna oferuje również zabiegi modelujące sylwetkę i redukujące nadmiar tłuszczu. Endermologia LPG Alliance® wykonywana jest przy użyciu specjalnego kostiumu „Endermowear”. Podczas podciśnieniowego masażu tkanki połączonego z wibracjami następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Efekt widoczny jest dzięki sile ssącej głowicy oraz ruchu rolek, które pobudzają skórę i tkanki do działania, czego efektem jest redukcja zalegającego tłuszczu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.

Umów się na pierwszą wizytę już dziś!

Urządzenia, jakie wykorzystujemy w Arcadia Clinic w Krakowie, są w pełni bezpieczne dla naszych klientów. Urządzenie dobrane przez naszych specjalistów, znajdują uznanie w całej Polsce. Wysokiej jakości sprzęty używane w medycynie estetycznej i kosmetologii zapewniają najlepszy efekt ujędrniania skóry i modelowania sylwetki. Jeżeli dalej się zastanawiasz, to umów się na bezpłatną konsultację holistyczną, podczas której nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i dobiorą plan terapii indywidualnie do Twoich potrzeb.

Zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji holistycznej