Prezentacja pierwszej w Polsce technologii leczenia zaburzeń erekcji

W ostatnim czasie na rynku pojawiła się rewolucyjna technologia, która może pomóc mężczyznom z zaburzeniami erekcji na tle naczyniowym. 8 lutego miała miejsce prezentacja pierwszej w Polsce takiej technologii w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii Arcadia Clinic w Krakowie. Celem terapii jest przywrócenie naturalnej sprawności seksualnej.

Zorganizowaliśmy spotkanie z naszymi Klientami i ekspertami, na którym przedstawiliśmy nowy zabieg wykorzystujący technologię fali uderzeniowej. Generowana poprzez impulsy elektrohydrauliczne, fala uderzeniowa jest skuteczną metodą leczenia zaburzeń erekcji. Spotkanie było doskonałą okazją do omówienia szczegółów dotyczących nowego zabiegu oraz odpowiedzi na pytania dotyczące samej technologii.

 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa około 15 minut, nie ma żadnego postępowania pozabiegowego, dzięki czemu można spokojnie wrócić do pracy i nie ma żadnych skutków ubocznych. – Mateusz Fil, fizjoterapeuta Arcadia Clinic

 

W czasie spotkania dr n. med. Łukasz Wiewiórka, kardiolog z krakowskiego szpitala specjalistycznego im. Jana Pawła II, opowiedział o problemie zaburzeń seksualnych u mężczyzn wynikających m.in. z chorób układu krążenia oraz metodach leczenia. Problem impotencji na tle naczyniowym dotyka ponad 50% mężczyzn borykających się z problemami związanymi z erekcją. Z tego powodu szukają oni coraz to nowszych i skuteczniejszych metod leczenia, które pozwolą im na powrót do normalnego życia seksualnego. 

 

 

Jak leczyć zaburzenia erekcji? Technologia fali uderzeniowej jest innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala na zwiększenie przepływu krwi w ciałach jamistych prącia, co przekłada się na poprawę erekcji. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenia zaburzeń erekcji, fala uderzeniowa jest bezpieczna, mało inwazyjna i skuteczna.

 

Technologia daje odpowiedź na problem wywołany zmianami naczyniowymi, które odpowiadają za ponad połowę przypadków zaburzeń w Polsce. Urządzenie wykorzystuje falę akustyczną niskoenergetyczną zogniskowaną i działa na zasadzie pobudzenia angiogenezy, czyli wzrost naczyń ukrwienia prącia, dzięki czemu po serii 6 zabiegach, jesteśmy w stanie na okres około dwóch lat uzyskać satysfakcjonujący wzwód, który będzie pozwalał Pacjentowi na odbywanie stosunków seksualnych. – Olga Hornik ITP SA

 

Jesteśmy dumni, że jako jedna z pierwszych klinik w Polsce, możemy zaoferować naszym Klientom tę nowoczesną technologię. Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się zdrowiem i pełnią życia, dlatego stale wprowadzamy nowe rozwiązania, które pomogą im osiągnąć ten cel. Serdecznie zapraszamy!