Egzosomy ASCE+

rewolucja w zabiegach anti-aging

Wprowadzamy do naszej kliniki prawdziwą rewolucję w branży medycyny estetycznej i regeneracyjnej! Odkryj jedno z najnowszych i najnowocześniejszych rozwiązań dla młodej i pięknej skóry – Egzosomy ASCE+. Ich wprowadzenie to prawdziwa rewolucja w branży kosmetycznej, która otwiera przed nami nową generację zabiegów anti-aging.

Czym są Egzosomy ASCE+?

Egzosomy ASCE+ to zewnątrzkomórkowe pęcherzyki, które powstają w komórkach naszego organizmu (w szczególności w komórkach macierzystych). Pełnią one kluczową rolę w komunikacji pomiędzy różnorodnymi komórkami – są nośnikiem chemicznych i biologicznych sygnałów sterujących. Krążą one w płynach ustrojowych, przez co są w stanie komunikować się zarówno z bliskimi, jak i odległymi komórkami. 

 

Egzosomy ASCE+ zawierają wiele substancji, które korzystnie wpływają na naszą skórę. Są one 1000 razy mniejsze od komórek, co pozwala im swobodnie przechodzić przez warstwę naskórka do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Egzosomy ASCE+ inicjują procesy regeneracyjne: pobudzają wytwarzanie kolagenu oraz elastyny, co skutkuje poprawą jędrności i elastyczności skóry, wzmacniają barierę naskórkową i zwiększają wytrzymałość tkanki podskórnej. Dodatkowo zmniejszają zawartość melaniny w komórkach i w ten sposób poprawiają koloryt skóry.

 

Co zawierają Egzosomy ASCE+?

Egzosomy ASCE+ to nowoczesny preparat anti-aging, który zawiera bogaty zestaw składników aktywnych. Wśród nich znajdują się:

  • glutation chroniący komórki przed działaniem wolnych rodników i toksyn, 
  • 5 czynników wzrostu wspomagających regenerację skóry, 
  • 6 peptydów pobudzających produkcję kolagenu, 
  • 19 aminokwasów odżywiających skórę, 
  • 4 koenzymy wzmacniające płaszcz lipidowy skóry, 
  • witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania komórek, 
  • kwas hialuronowy odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie skóry,
  • 4 czynniki wzrostu wzmacniające proces syntezy kolagenu i elastyny. 

Dzięki temu preparat zapewnia kompleksową poprawę jakości i wyglądu skóry czy okolicy skóry owłosionej, redukuje zmarszczki i blizny, ujędrnia i odmładza twarz.

egzosom zabieg kraków

Jak działają Egzosomy ASCE+?

Egzosomy ASCE+ zawierają wiele substancji, które korzystnie wpływają na naszą skórę oraz włosy. Są one 1000 razy mniejsze od komórek, co pozwala im swobodnie przechodzić przez warstwę naskórka do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Egzosomy ASCE+ w opatentowanej technologii ExoSCRT™ to pierwsze 100% czyste egzosomy dostępne na rynku. To przełomowa i w pełni bezpieczna terapia regeneracyjna i przeciwstarzeniowa, potwierdzona licznymi badaniami.

 

Ze względu na swoje rozmiary, egzosomy z łatwością wnikają w skórę, gdzie od razu inicjują procesy regeneracyjne. Działają pobudzająco, wytwarzając kolagen i elastynę, jednocześnie wzmacniając barierę naskórkową i zwiększając wytrzymałość.W połączeniu z laserem CO2 Egzosomy ASCE+ przyspieszają regenerację leczenia zanikowych blizn potrądzikowych, poprzez skrócenie czasu rekonwalescencji pacjenta. 

zabieg-egzosomy-asce-plus

Efekty terapii Egzosomami ASCE+

Redukcja zmarszczek
Poprawa kolorytu skóry
Poprawa nawilżenia
Redukcja przebarwień
Zmniejszenie objawów atopowego zapalenia skóry
Leczenie łysienia androgenowego i telogenowego u kobiet i mężczyzn
Usuwanie blizn keloidowych

Egzosomy ASCE+ w Arcadia Clinic

Umów się na zabieg z wykorzystaniem Egzosomów ASCE+! Zapisz się na konsultację lekarską, gdzie doświadczony lekarz dokładnie zbada stan Twojej skóry i zaproponuje najlepszy plan zabiegowy w trosce o Twoje piękno i dobre samopoczucie!

Zabłocie 27, 33-332 Kraków

Godziny otwarcia:

poniedziałek–piątek: 09:00–21:00