Wzmocnienie mięśni i wyszczuplenie sylwetki

Wzmocnij swoje mięśnie, zredukuj oporną tkankę tłuszczową i wymodeluj swoją sylwetkę!

Chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę lub jeszcze bardziej uwydatnić i wyrzeźbić swoje mięśnie? Zabieg dzięki stymulacji elektromagnetycznej i aktywacji skurczy mięśni, pozwala na wyszczuplenie, modelowanie, wzmocnienie mięśni pośladków, brzucha, ramion, bioder i nóg. W czasie sesji w wybranym obszarze dochodzi do 20 000-60 000 skurczy mięśni! Efektami serii zabiegów jest: napięcie, wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej, bez uczucia dyskomfortu! 

Czas
zabiegu

30-50 minut

Rekomendowana
liczba zabiegów

6-8*

Czas
rekonwalescencji

Nie wymaga

Znieczulenie
 

Nie wymaga

Odstępy
 

2-3 dni
Liczba zabiegów ustalana jest w czasie bezpłatnej konsultacji holistycznej w Arcadia Clinic na podstawie wywiadu z Pacjentem oraz ustalonego planu zabiegów.

Obszary zabiegu

Brzuch
Ramiona
Pośladki
Nogi
Biodra

Wskazania do zabiegu

Budowa i rzeźbienie mięśni
Modelowanie sylwetki
Ujędrnienie skóry
Redukcja tkanki tłuszczowej
Zwiększenie wytrzymałości mięśni
Zanik mięśni, m.in. po złamaniu kończyny czy po zakończonej rekonwalescencji w gipsie

Efekty zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała
Wzmocnienie, zarysowanie i rozbudowa mięśni
Modelowanie sylwetki
Ujędrnienie skóry
modelwanie sylwetki kraków arcadia clinic zabłocie

Przebieg zabiegu w Arcadia Clinic

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

1

Przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii wykonanym w Arcadia Clinic przeprowadzana jest każdorazowo bezpłatna konsultacja holistyczna z naszymi ekspertami. W czasie spotkania specjalista dokona szczegółowego wywiadu dotyczącego zdrowia, zdiagnozuje stan Twojej skóry oraz zaproponuje najlepszy dla niej plan zabiegów. Dodatkowo podczas konsultacji możesz zapytać o inne ważne dla Ciebie kwestie.

2

Podczas zabiegu głowice Schwarzy zostają przypięte do miejsca zabiegowego. Wyzwalają one supramaksymalny skurcz mięśnia (nawet do 20-60 tysięcy skurczy mięśni w czasie sesji).

3

Zabieg nie aktywuje neuronów czuciowych, a elektrody zostały dodatkowo wyposażone w system chłodzenia. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny. 

Zalecenia pozabiegowe

Przez 24 godziny po zabiegu nie zaleca się intensywnych ćwiczeń

Przeciwwskazania

Stan padaczkowy, zaburzenia napadowe
Przerwana ciągłość skóry w obszarze zabiegowym
Stymulatory, implanty elektroniczne, aparaty słuchowe
Czynne zaburzenia krwawienia, choroba Gravesa
Wiek poniżej 18 lat
Przepuklina pachwinowa, pępkowa
Metalowe implanty
Stany zapalne w organizmie
Ciąża i karmienie piersią

Zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji holistycznej w Arcadia Clinic

Sprawdź

Redukcja tkanki tłuszczowej Kraków

Chcesz pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej? Szukasz sposobu na smukłą sylwetkę oraz jędrną skórę? Dzięki zabiegowi uzyskasz efekt zredukowanej tkanki tłuszczowej bez względu na wiek i płeć!

Zabieg wykorzystuje stymulację elektromagnetyczną, dzięki czemu wzmacnia mięśnie, modeluje i ujędrnia ciało. Zabieg  Krakowie wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni, w czasie jednej wizyty dochodzi do 20 000-60 000 skurczy mięśni, które można porównać do wykonania około 800 brzuszków.

Wzmocnienie mięśni

Chcesz jeszcze bardziej wzmocnić lub uwydatnić swoje mięśnie? Zabieg modelowana sylwetki i redukujący oporną tkankę tłuszczową w Arcadia Clinic Kraków pozwala wzmocnić wybrane partie ciała. Podczas jednej sesji uzyskasz efekt: napięcia, budowania oraz wzmocnienia mięśni i spalania tkanki tłuszczowej.

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie wytrzymałości mięśni oraz myślisz o budowaniu i rzeźbieniu sylwetki, będzie idealnym sposobem na wymodelowanie ciała. Bezinwazyjny i bezpieczny zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji oraz jest świetnym uzupełnieniem terapii modelujących ciało. 

Jak pozbyć się cellulitu?

Nie wiesz, jak pozbyć się cellulitu? Postaw na nowoczesny zabieg na cellulit w Arcadia Clinic Kraków. Ta bezpieczna metoda to najlepszy sposób na wzmocnienie mięśni oraz redukcję tkanki tłuszczowej. 

Bezbolesny zabieg w Arcadia Clinic to wymodelowana sylwetka już po jednej sesji, podczas której dochodzi do redukcji cellulitu oraz zwiększenia jędrności skóry. Za pomocą stymulacji elektromagnetycznej dochodzi do aktywacji skurczy mięśni, a to pozwala na wyszczuplenie oraz wzmocnienie mięśni pośladków, brzucha, bioder, nóg i ramion.