Zabieg fali akustycznej

Skuteczny sposób na piękną i gładką skórę w każdym wieku

Zabieg fali akustycznej działa jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Zabieg pozwala na stymuluję komórek, wspierając produkcję kolagenu i elastyny, co pozwala zredukować pierwsze oznaki starzenia na twarzy i redukcję cellulitu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i zapewnia widoczne efekty już po pierwszej wizycie! 

Czas
zabiegu

40-60 minut

Rekomendowana
liczba zabiegów

4-12*

Czas
rekonwalescencji

Nie wymaga

Znieczulenie
 

Nie wymaga

Odstępy
 

1-2 razy w tygodniu
Liczba zabiegów ustalana jest w czasie bezpłatnej konsultacji holistycznej w Arcadia Clinic na podstawie wywiadu z Pacjentem oraz ustalonego planu zabiegów.

Obszary zabiegu

Twarz
Okolice oka
Okolice ust
Pośladki
Przód, tył i wewnętrzna część ud
Brzuch
Boczki

Wskazania do zabiegu na ciało

Cellulit w stadium I–IV
Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
Utrata jędrności i elastyczności skóry
Blizny i rozstępy
Bóle mięśniowe

Efekty zabiegu na ciało

Skuteczne niwelowanie cellulitu
Modelowanie sylwetki
Poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry
Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
Zmniejszenie obwodów danej partii ciała nawet do 7 cm
Spłycenie blizn i rozstępów

Wskazania do zabiegu na twarz

Pierwsze oznaki starzenia
Widoczne zmarszczki wokół oczu, tzw. “kurze łapki”
Cienie pod oczami
Bruzda nosowo-wargowa

Efekty zabiegu na twarz

Efekt odmłodzenia skóry
Ujędrnienie skóry
Spłycenie zmarszczek

Zabieg fali akustycznej w Arcadia Clinic

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

1

Przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii wykonanym w Arcadia Clinic przeprowadzana jest każdorazowo bezpłatna konsultacja holistyczna z naszymi ekspertami. W czasie spotkania specjalista dokona szczegółowego wywiadu dotyczącego zdrowia, zdiagnozuje stan Twojej skóry oraz zaproponuje najlepszy dla niej plan zabiegów. Dodatkowo podczas konsultacji możesz zapytać o inne ważne dla Ciebie kwestie.

2

Na obszar w którym ma zostać wykonany zabieg, nakładana jest warstwa żelu.  Dzięki emisji wysokiej częstotliwości fal akustycznych, urządzenie gwarantuje efekt rozluźnienia tkanki łącznej i zwiększania jędrności skóry, stymulacji i poprawy mikrokrążenia oraz zmniejszenia rozmiaru komórek tłuszczowych.

Zalecenia pozabiegowe

W przypadku zabiegu na ciało zalecany jest codzienny 30-minutowy wysiłek fizyczny (np. energiczny spacer, jogging, spacer czy ćwiczenia aerobowe) oraz zbilansowana i zdrowa dieta

W czasie trwania całej kuracji należy pić około 2-3 litrów wody niegazowanej dziennie

Przeciwskazania

Wiek poniżej 18 lat
Hemofilia, choroby krwi
Nowotwory
Osteoporoza
Ciąża i karmienie piersią
Zakrzepica, leki przeciwzakrzepowe
Antykoagulanty (aspiryna)
Endometrioza (przy zabiegach na brzuch)
Żylaki
Przepuklina w miejscu zabiegowym
Kortykosteroidy
Stany zapalne skóry
Przeziębienie
Łuszczyca
Bielactwo
Wypełniacze (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy)

Ujędrnienie skóry twarzy

Obserwujesz pierwsze oznaki starzenia się? Chcesz  zredukować bruzdę nosowo-wargową? Postaw na ujędrnienie skóry twarzy bez skalpela dzięki bezpiecznemu zabiegowi fali akustycznej.

Fala akustyczna to nieinwazyjny zabieg wspierający produkcję kolagenu i elastyny, dlatego to najlepszy sposób na zmarszczki oraz powstrzymanie pierwszych oznak starzenia się na twarzy. Naturalny efekt bez użycia skalpela uzyskasz już po pierwszej wizycie! 

Usuwanie rozstępów w Arcadia Clinic

Wiedziałaś, że rozstępy powstają nawet u około 90% kobiet w okresie ciąży? Najczęstszym powodem powstawania rozstępów w czasie ciąży jest skutek powiększenia się obwodu brzucha oraz wzrostu piersi. Rozstępy mogą wystąpić również u osób otyłych w okolicach brzucha, ud czy bioder, a także u dzieci i nastolatków w czasie intensywnego wzrostu i dojrzewania czy osób, które w bardzo szybkim czasie przybrały dużą masę mięśniową.

Zabieg usuwania rozstępów w Arcadia Clinic Kraków to skuteczny sposób na walkę z rozstępami za pomocą najnowocześniejszego sprzętu Hi-Tech. W czasie zabiegu wykorzystujemy falę akustyczną do stymulacji tkanek oraz naturalnego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny w skórze. W efekcie uzyskujemy efekt rozluźnienia tkanki łącznej i zwiększenia jędrności skóry, zmniejszenia rozmiaru tkanki tłuszczowej i następuje stymulacja oraz poprawa mikrokrążenia.

 

Zabieg fali akustycznej Kraków

Zabieg z falą akustyczną (fala uderzeniowa) to skuteczna stymulacja tkanek oraz sposób na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zapewnij sobie szczupłe ciało, dzięki temu bezpiecznemu zabiegowi. W Arcadia Clinic Kraków przeprowadzamy profesjonalne zabiegi za pomocą fali uderzeniowej. 

Kiedy warto skorzystać z zabiegu z falą akustyczną (uderzeniową)? Gdy zauważasz: cellulit, wiotkość tkanek, obrzęki i zatory limfatyczne oraz masz problem ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Naturalny efekt odmłodzenia i ujędrnienia jest widoczny już po pierwszej wizycie!