Przygotuj się na nadejście wiosny!

W marcu przygotowaliśmy dwie wyjątkowe oferty!

Obudź swoją skórę zimę z wiosenną odnową w Arcadia Clinic: skorzystaj z zabiegów regeneracyjnych -30%: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, kompleksowa terapia regeneracyjna, które zapewniają głębokie odżywienie Twojej skórze oraz skorzystaj z zabiegu epilacji łydek i odbierz w prezencie zabieg na pachy gratis. 

mezoterapia igłowa osocze fibryna kraków zabieg

Zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem osocza, fibryny i kompleksowego zabiegu autologicznego -30%

Poznaj jeden z najbardziej efektywnych procedur w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i znacząco poprawiający stan Twojej skóry! Metody autologiczne stanowią przełomowe rozwiązanie terapeutyczne, które polega na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta do osiągnięcia optymalnych rezultatów leczniczych. Ten zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie wymaga ingerencji chirurgicznej i oferuje widoczne efekty już godzinę po jego wykonaniu!

Zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz fibryny bogatopłytkowej (PRF) stanowią innowacyjne metody w medycynie estetycznej i regeneracyjnej, które zyskują coraz większą popularność dzięki swoim wyjątkowym właściwościom leczniczym i odmładzającym. 

Osocze bogatopłytkowe uzyskiwane jest z krwi pacjenta i wykorzystuje zawarte w niej czynniki wzrostu. Te czynniki wzrostu, gdy są wstrzykiwane w miejsca wymagające regeneracji, aktywują naturalne procesy naprawcze organizmu, przyspieszając odnowę tkanek, stymulując produkcję kolagenu oraz poprawiając elastyczność i jędrność skóry. Zabiegi z użyciem PRP są szczególnie polecane w zabiegach zmniejszenia widoczności blizn, zmarszczek oraz zabiegach anti-aging. 

Fibryna bogatopłytkowa (PRF) wykorzystuje również składniki krwi pacjenta, ale w innej formie. Fibryna, podobnie jak osocze, zawiera płytki krwi i czynniki wzrostu, jednak dzięki swojej unikalnej metodzie przygotowania, tworzy bogatszą i bardziej skoncentrowaną siateczkę fibrynową, która działa jak naturalny rusztowanie dla tkanek. Ta technika pozwala na dłuższe uwalnianie czynników wzrostu, co zapewnia długotrwałą stymulację regeneracji tkanek. Zabiegi z wykorzystaniem PRF są wyjątkowo skuteczne w odmładzaniu skóry, leczeniu ubytków tkankowych, a także wspomagają leczenie ran i przyspieszają gojenie. 

Zarówno PRP, jak i PRF są bezpieczne, ponieważ wykorzystują naturalne składniki biologiczne pacjenta, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych czy odrzutu.

depilacja laserowa kraków zabłocie

Skorzystaj z zabiegu na łydki i odbierz w prezencie zabieg na pachy gratis!

Usunięcie niechcianych włosów może być szybkie, bezpieczne i trwałe, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego lasera diodowego. 

 

Zabieg wykorzystuje zaawansowaną technologię lasera diodowego, który oddziałuje na mieszek włosa oraz macierz, podgrzewając je i tym samym uszkadzając, co zapobiega wzrostowi włosa. Procedura jest dostosowana do wszystkich fototypów skóry i nie wymaga znieczulenia ani czasu rekonwalescencji, co czyni ją wygodną opcją dla pacjentów. 

Przygotuj się na wiosnę wspólnie z Arcadia Clinic!

 

Ciesz się piękną i promienną cerą oraz gładką skórą. Zarezerwuj termin konsultacji z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii już teraz:

Zarezerwuj termin wizyty już teraz!