Wiosenna odnowa w Arcadia Clinic. Tylko w kwietniu!

Rozkwitnij na wiosnę i skorzystaj z naszych wyjątkowych kwietniowych ofert na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i modelowania sylwetki!

modelowanie sylwetki kraków zabieg boczki

Zabieg fali akustycznej w prezencie przy zakupie pakietu

Fala akustyczna to nieinwazyjny zabieg wspierający produkcję kolagenu i elastyny, dlatego to najlepszy sposób na zmarszczki oraz powstrzymanie pierwszych oznak starzenia się na twarzy. Naturalny efekt bez użycia skalpela uzyskasz już po pierwszej wizycie! 

Efekty zabiegu na ciało obejmują zmniejszenie widoczności cellulitu, modelowanie sylwetki, poprawę napięcia, jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów danej partii ciała nawet do 7 cm oraz spłycenie blizn i rozstępów. W kwietniu odbierz w prezencie zabieg przy zakupie pakietu. 

 

Wszystkie zabiegi autologiczne -30%

Zabiegi regeneracyjne, takie jak osocze bogatopłytkowe (PRP) i fibryna bogatopłytkowa (PRF), to innowacyjne metody w medycynie estetycznej i regeneracyjnej, zyskujące popularność ze względu na swoje właściwości odmładzające.

 

Osocze bogatopłytkowe, pozyskiwane z krwi pacjenta, wykorzystuje czynniki wzrostu do aktywacji naturalnych procesów naprawczych organizmu, przyspieszając odnowę tkanek i poprawiając jędrność skóry. Zabiegi z PRP są polecane w redukcji blizn, zmarszczek i procesach anti-aging.

 

Fibryna bogatopłytkowa (PRF) również wykorzystuje składniki krwi pacjenta, tworząc bogatą siateczkę fibrynową, która działa jako naturalne rusztowanie dla tkanek. Ta technika zapewnia długotrwałą stymulację regeneracji tkanek, skutecznie odmładzając skórę i wspierając leczenie ran.

 

Zarówno PRP, jak i PRF są bezpieczne, korzystając z naturalnych składników biologicznych pacjenta, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych czy odrzutu.

 

Do końca kwietnia możesz skorzystać z zabiegów z osoczem bogatopłytkowym, fibryną bogatopłytkową lub z 1-miesięczną terapią autologiczną, taniej o 30%. 

Rozkwitnij na wiosnę wspólnie z Arcadia Clinic!

Ciesz się piękną i promienną cerą oraz gładką skórą. Zarezerwuj termin konsultacji z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii już teraz!

 

Zarezerwuj termin konsultacji